среда, 2 декабря 2020 г.

Відкритий урок у 2-В класі

                                                  Розробка відкритого урока

                                                          з англійської мови

                                                                   на тему

                                              « Що є  у твоєму ланч – боксі?»

                                                                 2-В клас

Мета: ознайомити учнів із поняттям ланч – бокс; ввести лексичний матеріал з теми «Їжа» та активізувати його у мовленні; навчити запитувати «Whats in your lunchbox?» та відповідати на питання  «I have got a … .»; формувати навички зорового сприйняття та читання слів; розвивати вміння сприймання на слух, усної взаємодії; виховувати почуття дружби та культуру спілкування.

Обладнання: підручник, флешкартки з малюнками, аудіозапис для проведення аудіювання, аудіозапис пісні – вітання, лялька, смайлики, коробка для ланч – боксу.

                                                    Хід уроку

І. Організаційний момент.

1. Привітання.

Виконання пісні – вітання «Hello»

T: Hello! Nice to see you! How are you? Діти показують відповідний жест і кажуть: I am fine! I am OK! I am so-so!

2. Повідомлення  теми та мети уроку.

T: Today we have a guest at our lesson. It is a doll. Its name is Ann. Ann is from England.

T:  В Англії діти ходять до школи й беруть з собою ланч – бокс. А чи знаєте ви, що це? (Вчитель демонструє ланч – бокс).

     Lunchbox is a box for food to eat during the break. Ann also has its lunchbox. Let’s see what is in it. (Вчитель дістає з ланч – боксу картки зі словами, називаючи їх англійською, учні повторюють: carrot, biscuit, yogurt, nuts, chocolate, water, juice)

ІІ. Основна частина уроку

1. Подання  та активізація нового лексичного матеріалу.

а) Вправа «Close your eyes» (Вчитель прикріплює картки зі словами на дошку, просить дітей заплющити очі, в цей  же час забирає одну з них, учні повинні назвати, що зникло.)

б)  Гра  «Find the words» (р.з. впр.1,с.32)

     Учням потрібно знайти шість слів з теми  «Food»: carrot, nut, juice, biscuits, chocolate, yogurt

    c

    c

    c

    b

    c

    a

    r

    r

    o

    t

    o

    o

    o

    i

    o

    o

    o

    w

    o

    o

    s

    s

    y

    s

    s

    s

    s

    a

    s

    s

    c

    h

    o

    c

    o

    l

    a

    t

    e

    l

    e

    e

    g

    u

    e

    e

    e

    e

    e

    e

    d

    d

    u

    i

    d

    n

    d

    r

    d

    d

    p

    p

    r

    t

    j

    u

    i

    c

    e

    p

    a

    a

    t

    s

    a

    t

    a

    a

    a

    a

2. Фізкультхвилинка.

3. Аудіювання.

Учні слухають аудіозапис та виконують завдання.

Listen and say.  (Послухай та скажи)

What’s in your lunchbox now, Olenka? – I have got a … . (Що є у твоєму ланч-боксі зараз, Оленка? – Я маю … .)

a сheese sandwich  _____                               nuts _____

a carrot _____                                                 a pear _____

biscuits _____                                                 juice _____

chocolate _____                                             water _____

4. Мовлення.

T: Lets draw what you have in your lunchbox. Then say what is in your lunchbox and show your pictures to our guest Ann. ( Учні малюють свої ланч-бокси. Потім кажуть, що є у їхньому ланч-боксі, після завершення прикріплюють свої роботи на дошці, створивши виставку малюнків).

III. Підсумки уроку.

Т: Про що ми з вами говорили сьогодні? Які нові слова ми вивчили? Що таке ланч – бокс? Чи сподобався вам урок? SayGood-byeto Ann.















 

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий